www.mikrofibertemizlikbezi.com kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. İade ya da değişim mi yapmak istiyorsun hiç sorun değil.

www.mikrofibertemizlikbezi.com olarak sattığımız her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz, umarız sen de memnunsundur. Ola ki herhangi bir sebepten dolayı memnun değilsen, ürünü kendi ambalajı içerisinde, zarar görmemiş şekilde 7 iş günü içerisinde bize geri gönder, biz de ivedilikle gerekli aksiyonu alalım.

İade/değişim işlemi için dilersen bizimle destek için irtibata geçebilir ya da iade/değişim yapılmasını istediğin ürünlerlerle birlikte faturasını, faturanın arkasına talebini (değişim için stokta olan hangi tasarım/beden ile değiştirmek istediğini, iade için “iadedir” notunu) yazarak aşağıdaki www.mikrofibertemizlikbezi.com iade/değişim adresine gönderebilirsin. Eğer faturanı kaybettiysen, sorun değil; fatura yerine temiz bir kağıda okunaklı olarak sipariş numaranı ve yapılmasını istediğin işlemi yine aynı şekilde yazıp ürünlerle gönderebilirsin.

www.mikrofibertemizlikbezi.com İade/Değişim Adresi:

Demirtaş Cumhuriyet Mh. Çevre Yolu Cd. No: 188/A Osmangazi / BURSA- TÜRKİYE

+90 224 250 90 00