This is custom heading element

Mikrofiber nedir? İçeriğinde ne var?

Gerek temizlik bezi gerekse temizlik süngeri içerisinde bulunan mikrofiber; kimyasal olarak polyamid, polyester ve elyaf içeriyor. Bu temizlik materyalleri içinde bulunan kimyasal ürünler metrelerce uzatılıp inceltilmeye olanak verdiğinden, temizlik yüzey alanını genişletiyor ve daha etkili temizliği mümkün kılıyor.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş işleminizi kredi kartınız veya banka kartınız ile sitemizde oluşturacağınız sepeti ödeme sayfasına giderek kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ürün teslim süresi ve dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanıp bize ulaşması ve onaylanmasıyla başlar. mikrofibertemizlikbezi.com`dan vermiş olduğunuz siparişler 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Detaylı bilgi için tıklayınız.  Cumartesi ve Pazar günleri, resmi tatil günleri ve/veya saat 16:00`dan sonra verdiğiniz siparişler, bir sonraki iş gününden itibaren işleme konur.

Banka onayı ve ödeme kontrol süreci nasıl işliyor?

Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra, siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girmektedir.

Türkiye’nin her yerine siparişiniz var mı?

www.mikrofibertemizlikbezi.com sitesinden Türkiye’nin her yerinden  7 / 24 sipariş verebilirsiniz.

Toptan satışınız var mı?

Toptan alım talepleriniz için, İletişim bölümündeki numaramızdan veya adresimizden bize ulaşıp, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz Sürat Kargo firması ile tarafınıza gönderilmektedir.

Teslimat sırasında kargo ücreti ödeyecek miyim?

100 TL ve üstü siparişleriniz için kargo ücretsizdir. Eğer siparişi verdiğiniz ürünlerde kargo ücreti varsa sipariş ödeme aşamasında tahsil edilmektedir. Teslimat sırasında gelen kargo görevlisine herhangi bir ücret ödememektesiniz.

Febris E-mağaza ile geleneksel market alışverişi arasındaki fark nedir?

Febris markasına ait olan www.mikrofibertemizlikbezi.com sitesinde alışveriş yapmak anatoptancı, bölge bayi ve satış bayi olmaksızın üretici firmadan aracısız alışveriş yapmak demektir. Bu sayede kaliteli mikrofiber temizlik ürünlerini alırken kazanç sağlarsınız.

Aldığım ürünün paket içeriği eksik çıktı,ne yapabilirim?

Ürünlerin sevkiyatında yaşanabilecek olası sorunlara karşı kargo paketleri üzerine yapıştırdığımız etiketlerde bir uyarı yazısı göreceksiniz. Bu uyarıda, teslimat sırasında kargo görevlisi yanınızdayken ürünü açıp kontrol etmeniz gerektiği hatırlatılmaktadır. Yapacağınız kontrol sonucunda ürün paket içeriğinde bir eksik ya da hata olduğu takdirde, kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir, sadece tutanakla birlikte bize başvuruda bulunabilirsiniz.